Hakkımızda

BaşarıYükselmekİlerlemekiçin yeni bir yol.

BITES uygun davranmayı kurumsal değerlere taşır ve iş etiklerini bütün etki alanlarında ana etik ilke olarak alır. BITES bütün iş ilişkilerinde verilen önemi tarafsız ve anlaşılır olmak olarak belirler ve yükümlülüğü sorumluluk olarak kabul eder.


BİZ KİMİZ

BITES, Ankara´da yer alan teknoloji tabanlı yeniliklere açık bir markadır, Yeni Jenerasyon Bilgisayar Tabanlı Eğitim Sistemleri ve Sentetik Ortamlar, 3D Sanal Bakım Eğiticileri, Düşük Maliyetli Sentetik Eğitici Malzemeler ve Donanım Bileşenleri, Gelişmiş Eğitim İdare Bilgi Sistemleri ve Görev-Planlama & Eylem Sonrası Gözden Geçirme-Dibrifing Yazılım Çözümleri ve her tür sanal eğitim uygulamaları için önemli oyun motorlu görüntü üreticisi gibi geniş alanlı ürün tabanlarını kapsar.

BITES, eğitim egzersizlerinde entegre edilmiş çözümleri kullanma, sistemleri yeni tehditler ve gereksinimlere karşı adapte etmede daha büyük esneklik sağlama ve farklı son kullanıcıların belirli ihtiyaçlarına eğitim programları uyarlamada artan yeteneğin daha büyük kullanımını sağlamak için bütün yaklaşan teknolojileri bünyesinde toplamıştır.

genel2


Tarİhİmİz